Kalendarz Biurkowy

  Jak pokonać bałagan w miejscu pracy?

  Natłok zajęć i deficyt czasu, któż z nas nie borykał się z tym problemem? Na biurku zalegające stosy teczek, jakieś kubki i mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. A my musimy odnaleźć się w tym chaosie.
  Jak to zrobić? Oto gadżety, które sprawę ułatwią.
  Przede wszystkim zainwestujmy w piętrowe szufladki na dokumenty. Im więcej tym lepiej. Oszczędzą nam miejsce i uporządkują papiery. Fajną sprawą jest też podkładki na biurko dużego formatu z odrywanymi kartami. Zawsze, gdy będziemy chcieli szybko zapisać numer telefonu, kawałek papieru znajdzie się pod ręką, a co najważniejsze nie będziemy musieli przytrzymywać go łokciem. Nie zapominajmy też, że dobry kalendarz biurkowy to jednak podstawa. Podobnie jak stojak na długopisy czy ołówki, może to być najzwyklejszy kubek, cokolwiek aby trzymać rzeczy do pisania w jednym miejscu i nie szukać ich po całym biurku. To tylko niektóre z pomysłów ułatwiających nam pracę. Nie zdadzą się jednak na nic, jeśli sami nie nauczymy się systematyczności i konsekwentnego układania naszych rzeczy.

     Możliwość komentowania jest wyłączona.

  Jak reklamować firmę Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno zdajesz sobie sprawę z wagi dobrej reklamy. Aby zdobyć klientów, będziesz musiał podjąć szereg działań. Na reklamę nie musisz jednak wydawać wiele - z łatwością znajdziesz wizytówki za 1 zł czy tanie strony internatowe. Warto inwestować w reklamę online. Na pewno możesz zacząć od założenia profilów na mediach społecznościowych i regularnego ich prowadzenia. Pamiętaj też o dobrze wykonanej stronie internetowej, która pomoże Ci zdobyć klientów. Do stworzenia ulotek czy plakatów będzie Ci potrzebna dobra drukarnia. Najlepiej porównaj kilka konkurencyjnych ofert. Być może trafi się taka, które oferuje niskie ceny na duże zamówienia, na przykład wizytówki za 1 zł. wizytówki za 1 złsitemap