Sitodruk Poznań

  Sitodruk – początki

  Druk sitowy swoje początki ma w tak zwanym druku szablonowym, który wykorzystywany był w krajach dalekiego wschodu w wieku XVII. Pierwsze osoby, korzystające z tego typu druku, używały motywów papierowych, nakładanych na ramę z drewna oraz włosia zwierzęcego lub ludzkiego.

  Na początku technika ta wykorzystywana była jedynie do produkcji ozdób na kimonach. Jednak szybko dostrzeżony został potencjał sitodruku, który z czasem opanował branżę dekoracji i zdobienia tkanin, mebli i wielu innych elementów wystroju i codziennego użytku. Z czasem technika ta znana już była na całym świecie. Czasem znaczącym był natomiast okres I wojny światowej, kiedy to w Stanach Zjednoczonych wynaleziony został druk wielokolorowy.

     Możliwość komentowania jest wyłączona.

  Jak reklamować firmę Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno zdajesz sobie sprawę z wagi dobrej reklamy. Aby zdobyć klientów, będziesz musiał podjąć szereg działań. Na reklamę nie musisz jednak wydawać wiele - z łatwością znajdziesz wizytówki za 1 zł czy tanie strony internatowe. Warto inwestować w reklamę online. Na pewno możesz zacząć od założenia profilów na mediach społecznościowych i regularnego ich prowadzenia. Pamiętaj też o dobrze wykonanej stronie internetowej, która pomoże Ci zdobyć klientów. Do stworzenia ulotek czy plakatów będzie Ci potrzebna dobra drukarnia. Najlepiej porównaj kilka konkurencyjnych ofert. Być może trafi się taka, które oferuje niskie ceny na duże zamówienia, na przykład wizytówki za 1 zł. wizytówki za 1 złsitemap